VK-12VDC1.5A-MICRO
Kit Image
VK-12VDC1.5A-MICRO
Dc 12v 1,5a power supply
https://extremseguridad.tu-seguridad.es/web/image/product.template/4100/image_1920?unique=6947c99
Stock 691
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
1,5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC1.5A-MICRO
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 51 x 50 x 25 mm
Net weight 105 g
Weight with packaging 115 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 1,5A